Mali oglasnik Portal SD Trafika Marketing Grafička djelatnost Izdanja
[Povratak na naslovnu stranu]
utorak, 20.8.2002.
  novosti
teme dana
ekonomija
sport
kultura
mozaik
crna kronika
  dalmacija
split
zadar
šibenik
dubrovnik
bih
  automoto
život na botune
feljton
kolumne
osmrtnice
zadnje vijesti
  impresum
prometni vodič
kretanje brodova
  kontakt
linkovi
arhiv
e-mail adresar



 
strana 3 od 5

STRAVIČNA PONOĆNA VIJEST IZ ISTRE

Tročlana slovenska obitelj ubijena u rovinjskom stanu

ROVINJ — Rovinj je šokiran viješću o najvjerojatnije trostrukom ubojstvu u kojem su živote izgubili slovenski bračni par i njihovo dijete. Događaj se zbio u elitnom dijelu Rovinja, gdje Zagrepčani i strani poduzetnici imaju velebne kuće.
Vijest se proširila u ponedjeljak navečer nakon dojave susjeda rovinjskoj policiji, kako se iz kuće u Ulici Valsavia 8 osjeća neugodan zadah, te kako stanari te kuće nisu primijećeni od prošlog petka. Na mjesto događaja izašli su djelatnici krim-policije PU istarske, a iz Zagreba je stigla skupina forenzičara i balističara koji su u ponedjeljak navečer uzimali tragove ovog stravičnog, kako se čini, trostrukog ubojstva.
U izjavi za naš list patolog pulske Opće bolnice dr. Ilija Kučinar koji će u utorak ujutro izvršiti obdukciju, u 23.15 sati u ponedjeljak još uvijek nije uspio ući na mjesto zločina budući je očevid kojeg je vodio istražni sudac Županijskog suda u Puli Eugen Pustijanac bio u tijeku, potvrdio nam je kako su žrtve najvjerojatnije slovenski državljani, otac, majka i dijete, kojima identitet još nije bio poznat, a koji su stradali, prema postojećim indicijama, nasilnom smrću. U PU istarskoj nisu nam mogli dati nikakve informacije budući je očevid još uvijek trajao, pozivajući novinare da se strpe do utorka.

B. ŽUŽIĆ
   

PIROVAC: KOBNI POPRAVAK ELEKTRIČNOG ŠTEDNJAKA

PIROVAC — Joso D. (65) iz Osijeka nađen je u ponedjeljak poslijepodne mrtav u svojoj vikendici u naselju Glavičica u Pirovcu.
Prema prvim saznanjima susjeda, on je preminuo oko 15.30 sati zbog strujnog udara pri popravku električnog štednjaka. Policija je o tome saznala oko 17.40 sati a oko 19 sati radi očevida na mjesto događaja izišao je Ivo Vukelja, istražni sudac Županijskog suda u Šibeniku.

D. VLAH
 
Još u rubrici:
 


ACI NA ČEKANJU - SUDSKA TUŽBA STVORILA NOVU ZAVRZLAMU
Stop upisu nove Uprave ACI-ja


JOŠ JEDAN PROSVJED, SADA ZBOG MINIRANJA
Stobrečani opet "napali" magistralu


ODLUKA ŠERIJATSKOG SUDA U NIGERIJI
Smrt preljubnici!


UKRATKO

 
 

Voditelj Internet odjela: Augustin Gattin
Internet podrška: Sistemi.hr
© Sva prava pridržana: SLOBODNA DALMACIJA, 1999-2007.

 

 
 
print verzijapošalji e-mailomidi na naslovnicuidi na naslovnicu 3/5